Szlifowanie i kucie

Specjalnością naszej firmy jest dokonywanie wiercenia w betonie wykorzystując technikę diamentową wraz ze specjalistycznym sprzętem. Jednak to nie wszystko, co jest w stanie Państwu zaoferować Arca_diam. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w obróbce różnego rodzaju materiałów możemy również wykonać prace w zakresie profesjonalnego szlifowania oraz kucia powierzchni betonowych. Dostosowujemy się do potrzeb naszych Klientów, realizując wszystkie prace terminowo oraz zgodnie z Państwa potrzebami, aby zagwarantować pożądany rezultat.

Szlifowanie

Do najczęściej wykorzystywanych metod obróbki skrawaniem należy właśnie szlifowanie, które polega na ścieraniu wierzchnich warstw materiału, aby osiągnąć gładką, jednorodną powierzchnię. Przy pomocy tego rozwiązania można również zredukować wymiary wybranego elementu, jednak są to wyłącznie minimalne różnice, stąd też w przypadku potrzeby znacznej zmiany rozmiarów warto zastosować cięcie. Szlifowanie często stosowane jest właśnie w połączeniu z cięciem – po jego dokonaniu istotne jest zadbanie o jednorodną powierzchnię kantów.

Wykorzystywane przez nas szlifierki wyróżniają się wysoką wydajnością oraz niezawodnością, co wraz z doświadczeniem oraz kompetencjami naszego zespołu pozwala zapewnić w krótkim czasie gładką powierzchnię betonową, niezależnie czy jest to posadzka, podjazd, czy ściana.

Kucie

Częścią naszej oferty jest również profesjonalne kucie betonu, którego dokonujemy stosując takie oprzyrządowanie, jak piły diamentowe, młoty udarowe bądź przecinarki. Pozwala nam to zrealizować zlecenia obejmujące skuwanie ścian i podłóg, a także przeprowadzanie prac wyburzeniowych oraz rozbiórek obiektów żelbetowych. Wspieramy również naszych Klientów w prowadzonych remontach prywatnych mieszkań bądź budynków usługowych. Oferowane kucie doskonale sprawdza się zarówno na otwartych przestrzeniach, jak i w trudno dostępnych miejscach.

Zachęcamy do zapoznania się z pozostałymi usługami realizowanymi przez firmę Arca_diam oraz do indywidualnego kontaktu w celu ustalenia zakresu prac oraz ich ceny.