O nas

Rosnące wymagania wobec realizowanych prac budowlanych sprawiły, że stosowane technologie musiały przejść przez rewolucję. W przypadku wiercenia, cięcia, frezowania oraz kucia tą rewolucją jest technika diamentowa. To właśnie dzięki niej można zmniejszyć zapylenie oraz hałas podczas prowadzonych robót na ścianach lub posadzkach, a jednocześnie całkowicie wyeliminować wstrząsy oraz wibracje. Również dla samych pracowników wiąże się to z łatwiejszym oraz sprawniejszym postępem prac, wymagając od nich znacznie mniej wysiłku.

Nasza firma specjalizuje się w tej technice, wykonując przewierty diamentowe o średnicy od 10 do 1000 mm, niezależnie od głębokości oraz kąta nachylenia. Poradzimy sobie z każdym podłożem – może to być beton, asfalt, a także żelbeton. Ponadto wykonujemy frezowanie oraz kucie wymienionych materiałów, zapewniając precyzyjne oraz bezpieczne dla mikrostruktury podłoża rezultaty.

Arca_diam zapewnia również profesjonalne cięcie ścian bez kurzu – już wspomnieliśmy, że technika diamentowa zapewnia znacznie mniejsze zapylenie. To właśnie ono jest najbardziej dokuczliwe podczas cięcia elementów konstrukcyjnych, a dzięki świadczonym przez nas usługom można ten problem całkowicie wyeliminować, ciesząc się sprawniejszym i dokładniejszym postępem prac.

W naszym zespole znajdą Państwo wyłącznie wykwalifikowanych, certyfikowanych specjalistów, którzy nie tylko zrealizują powierzone im prace, ale również odpowiedzą na wszystkie Państwa pytania z zakresu techniki diamentowej.