Cięcie betonu

Niezależnie czy prace prowadzone są wewnątrz, czy na zewnątrz, może pojawić się potrzeba dostania się do głębszych warstw posadzki lub innego rodzaju powierzchni wykonanej z tak wymagających materiałów, jak przykładowo asfalt. Wywiercenie otworu może nie być wystarczające, dlatego niezbędne może okazać się cięcie. Powinno ono pozostać precyzyjne oraz zostać zrealizowane na wymaganą głębokość i długość – aby to osiągnąć najlepszym rozwiązaniem jest zastosowanie techniki diamentowej, kontrolowanej przez doświadczonego operatora tego rodzaju sprzętu.

Technika diamentowa

Technika diamentowa wykorzystywana podczas prac budowlanych oraz modernizacyjnych pozwala osiągnąć znacznie lepsze rezultaty, niż przy pomocy tradycyjnych narzędzi. Dlatego jej zastosowanie podczas między innymi wiercenia otworów w żelbetonie, cięcia asfaltu, a także frezowania i szlifowania betonu cieszy się tak dużą popularnością. Główną zaletą metody podczas przykładowo wiercenia jest precyzyjne wykonanie otworu, jednocześnie nie uszkadzając mikrostruktury konstrukcji.

Zastosowanie

Cięcie przy pomocy techniki diamentowej sprawdza się zarówno podczas prac budowlanych, modernizacyjnych, jak i naprawczych. Przy pomocy odpowiednich pił (ściennych, drogowych, ręcznych, liniowych) można łatwo dostać się do głębszych warstw powierzchni bądź podzielić materiał na mniejsze części. Metoda wykorzystywana jest również w przestrzeniach o ograniczonej powierzchni użytkowej, gdzie doskonale sprawdzają się piły ręczne. Technikę diamentową można wykorzystać do cięcia asfaltu, posadzek, ścian, otworów na drzwi, a także innego rodzaju elementów konstrukcyjnych.

Nasza oferta

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu naszych pracowników świadczymy usługi cięcia posadzek, asfaltu, schodów, stropów, ścian i elementów konstrukcyjnych przy pomocy pił wykorzystujących tego rodzaju technikę. Cenę obliczamy na podstawie łącznej długości oraz głębokości otworu. W celu zapoznania się z naszym cennikiem zapraszamy do przejścia na dedykowaną podstronę.